Salon

Sercem domu i głównym miejscem do życia, jedzenia i rekreacji jest salon, który połączony z kuchnią, zajmuje około 72 m2. Przestronne drzwi balkonowe otwierają przestrzeń na taras – miejsce z pięknym widokiem na jezioro i las. Drewniane meble tarasowe zachęcają do spożywania posiłków, a cztery łóżko-leżaki – do korzystania z kąpieli słonecznych.
Pokój wyposażony jest w wygodne, miękkie meble wypoczynkowe oraz duży stół jadalny z dwiema ławami. Wieczorami można umilać sobie czas paląc w kominku. Dla miłośników komputerów zainstalowaliśmy w domu bezprzewodowe WI-FI, którego szybkość pozwala na oglądanie filmów na platformach cyfrowych.

Kuchnia

Kuchnia jest w pełni wyposażona – mamy elektryczną kuchnię z płytą ceramiczną oraz piekarnikiem, kuchnię mikrofalową, zestaw garnków i patelni, mikser, ciśnieniowy ekspres do kawy oraz naczynia, sztućce i przyrządy kuchenne.

Mała sypialnia

To pomieszczenie, w którym wygodnie mogą mieszkać trzy osoby (są trzy pojedyncze łóżka) lub rodzice z jednym dzieckiem. Pokój posiada wyjście na balkon z widokiem na las, usytuowany na północny wschód.

Duża sypialnia

To przestrzeń dla czterech osób – są dwa pojedyncze łóżko oraz jedno podwójne. Wszystkie łóżka posiadają wygodne, nowoczesne materace sprężynowe. Sypialnia posiada wyjście na balkon z widokiem na jezioro, skierowany na południowy zachód.